top of page

Genk On Stage lost 21 nieuwe namen

De affiche van Genk On Stage krijgt er ineens 21 nieuwe namen bij. Het gratis stadsfestival presenteert een gevarieerde mix van genres, waaronder artiesten zoals XINK, Das Pop, Guy Swinnen Band en Arthur Lewis en Gerben Tuerlinckx. Ook lokaal talent krijgt een mooie plek in dit veelzijdige programma.


Foto: Genk On Stage
Foto: Genk On Stage

Genk On Stage presenteert dit jaar een flinke portie jeugdsentiment met XINK, de band met hun iconische hit ‘De Vriendschapsband’. Ook Das Pop is van de partij op Genk On Stage. Daarnaast viert Guy Swinnen, de legendarische frontman van The Scabs, zijn 65ste verjaardag tijdens het festival. Ook de bekendste coverband van Limburg, Koyle, optreden op Genk On Stage.


Naast deze nostalgische namen richt Genk On Stage zich ook volop op nieuw talent. Jonas ‘Jokke’ Van Langendonck brengt met zijn diepgaande teksten en unieke geluid een verfrissende toevoeging aan de line-up. Heb je zin in een feestje? Dan zit je goed, want Arthur Lewis en Gerben Tuerlinckx zetten een unieke mix van genres neer die je zeker aan het dansen krijgt. Op vrijdag staan ook Guilini en de lokale held Lennert Wolfs op het programma.


Meer info via genkonstage.be

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating

© Sport Fm Continu 2016 - 2025. Alle rechten voorbehouden.

© All Rights Sport Fm Continu
bottom of page